Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #1464
Odsłon : 20 / Opublikowany 2 tygodni temu

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o tym, aby w ich domu pojawił się kominek. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach dostać można także brykiet, drewno kominkowe oraz mnóstwo potrzebnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W konsekwencji z oferty Manufaktury Kominków  będzie mogło skorzystać dużo więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty premium w naprawdę przystępnej cenie. Jest to z całą pewnością bardzo duży plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Na podkreślenie zasługuje też to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby nikt nie wyszedł z salonu niezadowolony.

Chcesz kupić doskonały kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to idealny wybór.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Zarejestrowany w dniu Czerwiec 6, 2019

  Lokalizacja

  Poland
  zachodniopomorskie
  Koszalin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Manufaktura
  Kraj Poland
  Województwo zachodniopomorskie
  Adres Koszalin
  Typ Prywatny
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie - 1/1
  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie
  Manufaktura kominków-----Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o tym, aby w ich domu pojawił się kominek. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotu...
  Proszę o kontakt